SZANOWNI PAŃSTWO!

Uprzejmie informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników firma Media-Press. Sp. z o.o.- wydawca czasopisma Standardy Medyczne Pediatria - wdrożyła tryb pracy zdalnej. Dlatego też realizacja zamówień, wysyłka oraz doręczenie przesyłek może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie naszych działań, które podjęliśmy w trosce o nasze wspólne dobro. O wszelkich zmianach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz Facebooka.

Prenumerata Standardy Medyczne Pediatria

pojedynczy numer

32 zł

cena za prenumeratę roczną

176 zł

cena za prenumeratę dwuletnią

310 zł

LOGOWANIE

REJESTRACJA

Akceptuję Regulamin *
*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Media Press sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie pod adresem: ul. Powstańców Śląskich 26a, 01-381 Warszawa, REGON: 016077504, jako administratora danych osobowych w celu w celu założenia konta Użytkownika, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Oświadczam, iż jestem świadom/-a, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, że w każdym czasie przysługuje mi prawo wglądu w treść swoich danych oraz prawo żądania ich zmiany. Zgoda może być wycofana w dowolnym momencie, jednakże cofnięcie zgodny nie wpływa na legalność przetwarzania w przeszłości. Podanie przeze mnie danych osobowych obejmuje także zgodę na przetwarzanie danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel przetwarzania. Dane będą przetwarzane do czasu wycofania zgody na przetwarzanie.
Wyrażam zgodę przesyłanie przez Media Press sp. z o.o. informacji handlowych dotyczących marketingu własnych produktów i usług (wydawnictwo naukowe, czasopisma, księgarnia), organizacji konferencji (również w przyszłości), przesyłania sondaży/ankiet dotyczących działalności Spółki drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r. Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.). Oświadczam, iż jestem świadom/-a, że w każdym czasie mogę zrezygnować z otrzymywania informacji handlowej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail przez Media Press sp. z o.o. dla celów marketingowych, związanych z przesyłaniem na podany przeze mnie adres e-mail informacji o konferencjach organizowanych przez partnerów handlowych Spółki.