SZANOWNI PAŃSTWO!

Uprzejmie informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników firma Media-Press. Sp. z o.o.- wydawca czasopisma Standardy Medyczne Pediatria - wdrożyła tryb pracy zdalnej. Dlatego też realizacja zamówień, wysyłka oraz doręczenie przesyłek może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie naszych działań, które podjęliśmy w trosce o nasze wspólne dobro. O wszelkich zmianach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz Facebooka.

O wydawnictwie

 

 

Misją czasopisma Standardy Medyczne Pediatria jest prezentowanie postępów nauk medycznych oraz rozpowszechnianie zasad postępowanie diagnostycznego i leczniczego w oparciu o aktualną wiedzę medyczną, standardy i wytyczne oraz stanowiska ekspertów. 

 

 

Misją czasopisma Standardy Medyczne Profilaktyka Zdrowotna jest prezentowanie tematyki profilaktyki zdrowotnej pierwszo-, drugo- i trzeciorzędowej, przy założeniu że jest ona jedną z podstawowych składowych opieki medycznej.

 

 

Misją czasopisma Standardy Medyczne Problemy Chirurgii Dziecięcej jest promowanie poprzez doświadczenia naukowe i kliniczne postępu oraz jak najwyższych standardów diagnostyki i leczenia chirurgicznego dzieci.