SZANOWNI PAŃSTWO!

Uprzejmie informujemy, że w związku z obecną sytuacją epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo Państwa i naszych pracowników firma Media-Press. Sp. z o.o.- wydawca czasopisma Standardy Medyczne Pediatria - wdrożyła tryb pracy zdalnej. Dlatego też realizacja zamówień, wysyłka oraz doręczenie przesyłek może się wydłużyć. Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zrozumienie naszych działań, które podjęliśmy w trosce o nasze wspólne dobro. O wszelkich zmianach będziemy informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz Facebooka.

Reklamacje

 

Reklamacje

1. Użytkownik ma prawo do złożenia reklamacji dotyczącej usług świadczonych przez Usługodawcę, w ramach Serwisu Internetowego.

2. Reklamacje mogą być przesyłane na adres e-mail Usługodawcy anna.kosmala@standardy.pl.

3. Usługodawca w ciągu 14 (czternastu) dni roboczych ustosunkuje się do reklamacji zgłoszonej przez Użytkownika i powiadomi go o sposobie rozpatrzenia reklamacji.

4. Warunkiem niezbędnym do rozpatrzenia reklamacji jest dostarczenie przez Użytkownika opisu reklamacji oraz danych kontaktowych, w tym adresu e-mail. Jeżeli Użytkownik posiada Konto Użytkownika, powinien podać w zgłoszeniu reklamacyjnym swój Login.